جستجو
دوشنبه, مهر 23, 1397..:: منوی عمودی » اخبار و رویدادها » اخبار مهم استان ::..  ورود به سايت
   اخبار مهم استان

 چاپ    کمينه

 
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 375 


معاون رییس جمهوری: دولت تدبیر و امید به عهد خود با مردم وفادار است

 

شهین دخت مولاوردی شامگاه روز جمعه در همایش "امید و انتظار" که به مناسبت گرامیداشت سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج) و سالروز انتخابات 24 خرداد سال گذشته برگزار شد، افزود: مردم در انتخابات سال گذشته به تمام سوء تدبيرها و تصميم‌گيري هاي سطحي و بدخلاقي هاي سياسي، رای منفی دادند و روش و منش اعتدال و ميانه روي را برگزیدند و ما نیز به عنوان دولت اعتدال و تدبیر و امید، به عهد خود در راستای خدمت رسانی به مردم و حمایت از آنها در عرصه های مختلف پایبند و وفادار هستیم.
وی در اين همايش كه با حضور استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مديران و مسئولان و فعالان سياسي و فرهنگي استان در سالن اجتماعات شركت توزيع نيروي برق استان برگزار شد، اضافه کرد: مردم در انتخابات سال 92، اميدوارانه در پاي صندوق هاي راي حاضر شدند و با برگزيدن دكتر روحاني بعنوان رئيس جمهوري، با شعارهاي وي اعلام همراهي نمودند.
معاون رئيس جمهوري، بازگشت مدار اداري كشور به عقلانيت، خرد جمعي و تدبير را مهمترين دستاورهاي روي كار آمدن دولت يازدهم عنوان كرد و افزود: قانون گرايي، ايجاد آرامش در سياست، آسايش در اقتصاد و امنيت در فرهنگ از مهمترين اهدافي است كه دولت تدبير و اميد براي تحقق آنها تلاش و برنامه ريزي مي‌كند.
وی اظهار کرد: در حال حاضر که بذر امید در حال جوانه زدن در کشور است، عده ای برآشفته شده اند و با استفاده از ابزارهای مختلف، سعی در سنگ اندازی در مقابل فعالیت های دولت دارند اما نبايد در مقابل آنان نااميد شد بلكه بايد با همه توان در مسير خدمتگزاري و رفع مسائل و مشكلات مردم گام برداريم.
معاون رییس جمهوری در امور بانوان و خانواده ادامه داد: دولت تدبیر و امید به دنبال حذف رقیب نیست و از نقدهای سازنده استقبال می کند ولی برخی افراد نیز نباید به خود اجازه دهند که زمینه تخریب چهره دولت و ناامیدي مردم را فراهم کنند.
وی در ادامه با اشاره به مشکلات موجود در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و سیاست داخلی و خارجی کشور در هشت سال پیش از روی کارآمدن دولت تدبیر و امید اضافه کرد: عدم توجه به حقوق برابر تمامی هموطنان از قومیت ها و مذاهب مختلف، کاهش مداوم رشد اقتصادی، عدم موفقیت در حوزه اقتصاد و نابودی زیرساختهای این بخش، رشد تورم و بیکاری با وجود افزایش جهشی درآمدهای نفتی، عدم استفاده از نظرات نخبگان، بزرگ شدن بدنه دولت، ناهماهنگی در اجراي سیاستهای اقتصادی، انتصاب مدیران بدون توجه به شایستگی ها، اعمال برخوردهای غیرقانونی و سلیقه ای با انجمن های صنفی و سازمانهای مردم نهاد و برگزیدن راه تقابل به جاي تعامل با دنیا از جمله این مشکلات بودند.
معاون رییس جمهوری در امور بانوان و خانواده اظهار کرد: دولت به دنبال حذف تمام این رویه هاست و در راستای بازگشت به فرهنگ از طریق توسعه امنیت، مسئولیت و خلاقیت گام بر می دارد.
مولاوردی ادامه داد: ارتقای رویکردهای فرهنگی از فعالیت محوری به اثربخشی، تغییر نگرش های دینی جامعه از ظاهر به معنا، ارتقای مشارکت های اجتماعی، مقابله با آسیب های اجتماعی از جمله مواردی است که دولت در حوزه فرهنگی و اجتماعی نسبت به عملياتي شدن آنها تلاش مي‌كند.
وی با اشاره به اینکه تحریم ها ظلمی بزرگ برای مردم و عامل سودهای کلان برای برخی افراد بود گفت: دولت مصمم است که بر خلاف ناراحتی برخی ها، درها را به روی صادرات کالاهای ایرانی باز کند و قفل تحریم ها را بشکند.
وی تقابل با دنیا را کاری ناموفق ارزیابی کرد و افزود: دولت تدبیر و امید به دنبال راهبرد برد - برد در عرصه سیاست خارجی است و حفظ منافع ملی و حقوق ملت، خط قرمز دولت در این راستا است.
در این آیین، تعدادی از نمایندگان اقشار مختلف مردم از جمله بانوان و جوانان، روحانیون اهل سنت و رییس و قائم مقام ستاد دکتر حسن روحانی در آذربایجان غربی به بیان نظرات خود در خصوص فعالیت های دولت در استان پرداختند.
 
24 خرداد سال 92، دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در رقابت انتخاباتی با دیگر کاندیداهای ریاست جمهوری از سوی مردم انتخاب شد.


 

/09:43 ق.ظ

کد خبر:  37721
فرستنده: فرمانداری ماکو
گروه:
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

 
    

   کمينه

 
صفحه اصلی
Search Results
اخبار و رویدادها
نشریه الکترونیکی فرمانداری شهرستان ماکو
منوی عمودی
معرفی شهرستان
فرمانداری شهرستان ماکو
معرفی فرماندار
معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی
بخشداری مرکزی
بخشداری بازرگان
واحدهای تابعه
بازارچه مرزی
امور بانوان
منشور اخلاقی سازمان
شرح وظایف
اخبار و رویدادها
بیانات مقام معظم رهبری
سخنان رئیس جمهور
اخبار مهم استان
اخبار گوناگون شهرستان
مناسبت ها
گالری تصاویر
ارتباط با فرماندار
شوراها
ادارات دولتی
تشکل ها
سایر فرمانداریها
قوانین و مقررات
راهنمای ارباب رجوع
منشور اخلاقی سازمان
نقشه سایت
ارتباط با ما
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماکو
پرتال ادارات شهرستان
مدير
تنظيمات سايت
صفحات
وظائف امنيتي
مجوزهاي کاربر
فروشندگان
گزارش عمليات سايت
خبر نامه
مدير پرونده
سطل بازیابی
نمايش صورت عمليات
پوسته ها
مديريت زبان
سازنده سايت
تصديق
Solutions Explorer
ميزبان
تنظيمات ميزبان
پرتال ها
تعريف ماژول
مدير پرونده
فروشندگان
SQL
زمانبندي
مديريت زبان
مديريت جستجو
فهرست ها
مجوزهاي مديران
پوسته ها
What's New
Dashboard
 
   آدرس

 چاپ    کمينه

 

ماكو-شهرك وليعصر-خيابان فرمانداري-فرمانداري شهرستان ماكو

صندوق پستي:177  كدپستي:3373-586199    تلفن:4-34240213 دورنگار:34242000-34240050

آدرس پست الكترونيكي:farmandari_makoo@iran.ir

ماكو-شهرك وليعصر-خيابان فرمانداري-فرمانداري شهرستان ماكو

صندوق پستي:177  كدپستي:3373-586199    تلفن:4-34240213 دورنگار:34242000-34240050

آدرس پست الكترونيكي:farmandari_makoo@iran.ir

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ماکو می باشد.   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران