جستجو
دوشنبه, مهر 23, 1397..:: منوی عمودی » اخبار و رویدادها » اخبار مهم استان ::..  ورود به سايت
   اخبار مهم استان

 چاپ    کمينه

 
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 301 


ايجاد ساختارهاي مناسب براي تحقق حماسه اقتصادي از مهمترين وظايف مسئولان است/ محروميت زدايي، اشتغالزايي و احياي درياچه اروميه از اولويت هاي اصلي استان است

 

استاندار آذربايجان غربي در نخستين گردهمایی حامیان دولت تدبیر و امید با عنوان همایش "امید و انتظار" ضمن تبريك ميلاد منجي عالم بشريت و جشن نيمه شعبان و گراميداشت فرا رسيدن سالگرد خلق حماسه سياسي سال 92 توسط مردم ايران اسلامي گفت: مردم ايران اسلامي در انتخابات خرداد سال 92 با تبعيت و پيروي از رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب، حماسه اي سياسي خلق نمودند و بر تمام افكار و نقشه هاي دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب، خط بطلان كشيدند.

به گزارش سايت اطلاع رساني استانداري آذربايجان غربي، مهندس سعادت در اين همايش كه با حضور معاون رئيس جمهور در امور زنان و خانواده و جمعي از مديران و مسئولان استاني در سالن اجتماعات شركت توزيع نيروي برق استان برگزار شد، ادامه داد: اينك پس از خلق حماسه سياسي مورد تاكيد رهبر معظم انقلاب، زمان تحقق حماسه اقتصادي است و همه ما بايد براي تحقق اين هدف متعالي تلاش كنيم.
وي با بيان اينكه تلاش براي تحقق اهداف و سياست هاي دولت تدبير و اميد رسالت ماست، افزود: ايجاد ساختارهاي مناسب براي تحقق اهداف و سياست هاي دولت يازدهم علي الخصوص تحقق حماسه اقتصادي از مهمترين وظايف و تكاليفي است كه مديران و مسئولان بايد به آن توجه باشند.
استاندار آذربايجان غربي در ادامه سخنان خود با بيان برخي موانع و چالش هاي پيش روي دولت يازدهم در عرصه خدمت رساني بهينه به مردم گفت: محدوديت اعتبارات بخصوص در بخش عمراني  و كارشكني و جريان سازي توسط برخي عناصر عليه دولت و وجود سوءتدبيرهاي گسترده در عرصه هاي اقتصادي در گذشته، از جمله مهمترين موانع پيش روي دولت در مسير خدمتگزاري است .
سعادت ادامه داد: وجود 117 هزار فارغ التحصيل بيكار در استان، بدهي 1700 ميليارد توماني دولت به پيمانكاران در استان و محدوديت اعتبارات عمراني استان در سال 93 نيز از جمله مسائل و مشكلاتي است كه در آذربايجان غربي با آنها روبرو هستيم و براي رفع اين مسائل تلاش مي‌كنيم.
وي، محروميت زدايي و رسيدگي به مسائل و مشكلات مناطق محروم و روستايي در استان را از مهمترين رويكردهاي مديريت ارشد استان عنوان كرد و افزود: تمام جهت گيري هاي ما در استان در راستاي محروميت زدايي، ايجاد اشتغال و رفع مشكل بيكاري جوانان، رونق اقتصادي، بهبود معيشت مردم و بهبود فضاي كسب و كار، احياي درياچه اروميه و جذب سرمايه گذاري است و براي تحقق اين اهداف برنامه ريزي و اقدامات لازم را انجام مي‌دهيم.
استاندار آذربايجان غربي به شعار مديريت بدون پول نيز اشاره كرد و گفت: در شرايط كنوني كه با محدوديت اعتبارات مالي روبرو هستيم بايد با تكيه بر خلاقيت، نوآوري و زمينه سازي براي جذب سرمايه گذاري و بهره گيري از مشاركت هاي مردمي، مسائل و مشكلات استان را از پيش رو برداريم.
 
سعادت در پايان سخنان خود به اقدامات انجام شده در خصوص احياي درياچه اروميه اشاره كرد و گفت: گزارش اعضاي كارگروه تعيين شده از سوي رياست محترم جمهور براي بررسي وضعيت درياچه اروميه، آماده شده و تا چند روز آينده جلسه اي با حضور دكتر روحاني رئيس جمهوري براي اتخاذ آخرين تصميمات در خصوص راهكارهاي نجات درياچه اروميه برگزار خواهد شد.


 

/09:38 ق.ظ

کد خبر:  37720
فرستنده: فرمانداری ماکو
گروه:
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

 
    

   کمينه

 
صفحه اصلی
Search Results
اخبار و رویدادها
نشریه الکترونیکی فرمانداری شهرستان ماکو
منوی عمودی
معرفی شهرستان
فرمانداری شهرستان ماکو
معرفی فرماندار
معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی
بخشداری مرکزی
بخشداری بازرگان
واحدهای تابعه
بازارچه مرزی
امور بانوان
منشور اخلاقی سازمان
شرح وظایف
اخبار و رویدادها
بیانات مقام معظم رهبری
سخنان رئیس جمهور
اخبار مهم استان
اخبار گوناگون شهرستان
مناسبت ها
گالری تصاویر
ارتباط با فرماندار
شوراها
ادارات دولتی
تشکل ها
سایر فرمانداریها
قوانین و مقررات
راهنمای ارباب رجوع
منشور اخلاقی سازمان
نقشه سایت
ارتباط با ما
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماکو
پرتال ادارات شهرستان
مدير
تنظيمات سايت
صفحات
وظائف امنيتي
مجوزهاي کاربر
فروشندگان
گزارش عمليات سايت
خبر نامه
مدير پرونده
سطل بازیابی
نمايش صورت عمليات
پوسته ها
مديريت زبان
سازنده سايت
تصديق
Solutions Explorer
ميزبان
تنظيمات ميزبان
پرتال ها
تعريف ماژول
مدير پرونده
فروشندگان
SQL
زمانبندي
مديريت زبان
مديريت جستجو
فهرست ها
مجوزهاي مديران
پوسته ها
What's New
Dashboard
 
   آدرس

 چاپ    کمينه

 

ماكو-شهرك وليعصر-خيابان فرمانداري-فرمانداري شهرستان ماكو

صندوق پستي:177  كدپستي:3373-586199    تلفن:4-34240213 دورنگار:34242000-34240050

آدرس پست الكترونيكي:farmandari_makoo@iran.ir

ماكو-شهرك وليعصر-خيابان فرمانداري-فرمانداري شهرستان ماكو

صندوق پستي:177  كدپستي:3373-586199    تلفن:4-34240213 دورنگار:34242000-34240050

آدرس پست الكترونيكي:farmandari_makoo@iran.ir

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ماکو می باشد.   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران