جستجو
شنبه, مهر 28, 1397..:: منوی عمودی » اخبار و رویدادها » اخبار مهم استان ::..  ورود به سايت
   اخبار مهم استان

 چاپ    کمينه

 
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 311 


روشنگري، تنوير افكار عمومي و برقراري ارتباط سازنده ميان دولت و مردم از كاركردهاي اصلي روابط عمومي است/مسئولان روابط عمومي بايد توان پذيرش سياست هاي جديد دولت را داشته باشند

 

استاندار آذربايجان غربي در نشست صميمي با مديران و مسئولان روابط عمومي دستگاههاي اجرايي و نهادهاي دولتي عضو شوراي اداري استان با تبريك و گراميداشت هفته ارتباطات و روابط عمومي به تمامي تلاشگران اين عرصه خطير در استان گفت: دشواري و حساسيت و اهميت كار در حوزه روابط عمومي بر هيچ كس پوشيده نيست و تلاشگران اين عرصه، نقش بسزايي را در تنوير افكار عمومي، روشنگري و برقراري ارتباط سازنده ميان دولت و مردم ايفا مي‌كنند.
به گزارش سايت اطلاع رساني استانداري آذربايجان غربي، مهندس سعادت در اين نشست كه در سالن آمفي تئاتر شماره يك استانداري ترتيب يافت، به بحث تحصيلات در روابط عمومي اشاره كرد و افزود: سعي داريم از طريق دفتر آموزش و پژوهش استانداري، دوره هاي آموزشي در مقاطع مختلف را براي كاركنان روابط عمومي، مديران و مسئولان و همچنين ساير كارشناسان و كاركنان دولت در استان برگزار نماييم.
وي ادامه داد: داشتن تحصيلات مرتبط، اشرافيت بر رشته شغلي و كسب تخصص و تجربيات لازم در ارتقاي بهره وري بسيار موثر است و اين موضوعي است كه براي تحقق آن در استان برنامه ريزي هاي لازم از طريق معاونت توسعه مديريت و منابع انساني و دفتر آموزش و پژوهش استانداري انجام خواهد گرفت.
سعادت افزود: آموزش، هزينه نيست بلكه نوعي سرمايه گذاري در جهت توليد است و بي ترديد مدير يا كارشناسي كه داراي آموزش  و دانش كافي باشد عملكرد بهتري نيز خواهد داشت.
استاندار آذربايجان غربي در ادامه سخنان خود به بحث تغييرات و جابجايي سريع مديران روابط عمومي در دستگاههاي دولتي اشاره كرد و گفت: در برخي اوقات تغيير مديران روابط عمومي بخاطر فقدان دانش، تخصص و آموزش كافي در افراد است اما در برخي ديگر اين موضوع به عدم برقراري ارتباط و تعامل سازنده و هماهنگي مدير روابط عمومي با مدير سازمان مربوط مي شود.
سعادت اضافه كرد: بدون شك مديران و مسئولان، علاقمند به انعكاس عملكرد و آشنايي مردم با فعاليت ها و دستاوردهاي سازمان تحت مديريت خود هستند  اما در اين ميان برخي از مديران و مسئولان نيز به خود سانسوري و پرهيز از رسانه اي شدن فعاليت هايشان معتقد هستند كه اين امر يكي ديگر از مسائلي است كه منجر به در نيافتن اهميت كار روابط عمومي و حوزه ارتباطات مي شود.
وي با تاكيد بر اينكه مديران روابط عمومي بايد داراي روحيه تعامل، همكاري، هماهنگي همراه با انعطاف باشند و توان پذيرش سياست هاي جديد دولت را نيز داشته باشند، گفت: اگر مديران روابط عمومي با نگرش فرا حزبي و در راستاي تحقق منويات رهبر معظم انقلاب و سياست هاي دولت حركت كنند بي ترديد شاهد ثبات مديريتي در اين حوزه خواهيم بود و اين نكته اي است كه بايد مورد توجه مسئولان اين بخش در دستگاههاي دولتي قرار گيرد.
استاندار آذربايجان غربي با بيان اينكه روابط عمومي شغلي پرفشار و داراي اهميت بسيار است نيز افزود: توكل به خداوند متعال، اعتماد به نفس و تقويت روحيه خودباوري و مجهز شدن به دانش و اطلاعات كافي، مي تواند در كاهش فشارهاي شغلي در روابط عمومي موثر واقع شود و آن را تبديل به روابط عمومي كارآمد و توانمند نمايد.

 

 

/11:15 ق.ظ

کد خبر:  36803
فرستنده: فرمانداری ماکو
گروه:
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

 
    

   کمينه

 
صفحه اصلی
Search Results
اخبار و رویدادها
نشریه الکترونیکی فرمانداری شهرستان ماکو
منوی عمودی
معرفی شهرستان
فرمانداری شهرستان ماکو
معرفی فرماندار
معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی
بخشداری مرکزی
بخشداری بازرگان
واحدهای تابعه
بازارچه مرزی
امور بانوان
منشور اخلاقی سازمان
شرح وظایف
اخبار و رویدادها
بیانات مقام معظم رهبری
سخنان رئیس جمهور
اخبار مهم استان
اخبار گوناگون شهرستان
مناسبت ها
گالری تصاویر
ارتباط با فرماندار
شوراها
ادارات دولتی
تشکل ها
سایر فرمانداریها
قوانین و مقررات
راهنمای ارباب رجوع
منشور اخلاقی سازمان
نقشه سایت
ارتباط با ما
شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماکو
پرتال ادارات شهرستان
مدير
تنظيمات سايت
صفحات
وظائف امنيتي
مجوزهاي کاربر
فروشندگان
گزارش عمليات سايت
خبر نامه
مدير پرونده
سطل بازیابی
نمايش صورت عمليات
پوسته ها
مديريت زبان
سازنده سايت
تصديق
Solutions Explorer
ميزبان
تنظيمات ميزبان
پرتال ها
تعريف ماژول
مدير پرونده
فروشندگان
SQL
زمانبندي
مديريت زبان
مديريت جستجو
فهرست ها
مجوزهاي مديران
پوسته ها
What's New
Dashboard
 
   آدرس

 چاپ    کمينه

 

ماكو-شهرك وليعصر-خيابان فرمانداري-فرمانداري شهرستان ماكو

صندوق پستي:177  كدپستي:3373-586199    تلفن:4-34240213 دورنگار:34242000-34240050

آدرس پست الكترونيكي:farmandari_makoo@iran.ir

ماكو-شهرك وليعصر-خيابان فرمانداري-فرمانداري شهرستان ماكو

صندوق پستي:177  كدپستي:3373-586199    تلفن:4-34240213 دورنگار:34242000-34240050

آدرس پست الكترونيكي:farmandari_makoo@iran.ir

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ماکو می باشد.   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران