نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.ir

 پیام تسلیت فرماندار شهرستان ماکو بمناسبت ایام رحلت جانسوز پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام علی ابن موسی الرضا (ع)

پیام تسلیت فرماندار شهرستان ماکو بمناسبت ایام رحلت جانسوز پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام علی ابن موسی الرضا (ع)

 

شاهین علیزاده فرماندار شهرستان ماکو با صدور پیامی ایام رحلت جانسوز پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت را به عموم مسلمانان و مردم ولایت مدار شهرستان ماکو تسلیت گفت .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، در متن این پیام آمده است :
 
بسم الله الرحمن الرحیم
رسول گرامى و اهل بیت وى، مظهر اسماء الهى و آیینه تمام نماى صفات جمال و جلال حق اند. آنان، پیشوایان بشر به سوى فضایل و ارزش هاى متعالى انسانى و الهى اند و آشنایى با ابعاد گوناگون شخصیت و زندگى این رهبران الهى، بهترین توشه سالكان راه حقیقت و پاكبازان طریق سعادت و كمال است.
آن بزرگواران با زندگی پربار خود و پایان مأموریت الهی به خوبی توانستند ، پایه‌های حکومتی دینی و اسلامی را بنا کنند که تا به امروز هیچ‌ قدرتی نتوانسته کوچک‌ترین خدشه‌ای بر آن وارد کند.
اینجانبایام ماتم و اندوهی که با عروج جانگذارخاتم انبیاء حضرت محمد مصطفی (ص) وشهادت کریم آل طاها حضرت امام حسن مجتبی (ع) و شمس الشموس امام رئوف حضرتعلی بن موسی الرضا (ع) خاتمه می یابد را به عموم مسلمین جهان و هموطنانعزیز بویژه مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان ماکو تسلیت عرض می کنم و انشاء ا...  ایام  پیش رو بتواند نقشی موثر در کسب توشه ای غنی از علم نبوی،رافت رضوی و کرامت امام حسن(ع)  ایفا نماید و پشتوانه ای مستحکم برایپیمودن مسیر پرتلاطم زندگی دنیوی و اخروی برای ما فراهم سازد
 
شاهین علیزاده
فرماندار شهرستان ماکو 


 الاثنين, نوفمبر 28, 2016  08:48 ق.ظ