نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irرئیس جدید اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ماکو معرفی شد

در مراسمی که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت آذربایجان غربی در محل دفتر فرماندار ماکو  ترتیب یافت ، رئیس جدید اداره  صنعت ، معدن و تجارت این شهرستان معرفی و از زحمات رئیس قبلی این اداره قدردانی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، " شاهین علیزاده " در این مراسم گفت :  تلاش برای رضایت‌مندی مردم از اساسی‌ترین مأموریت‌های مسئولان است و در این راستا از تمام توان و ظرفیت موجود به نحو مطلوب بهره می‌بریم.
وی با تاکید بر نظارت مستمر بر بازار عرضه توسط بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت گفت : پویایی و همچنین استفاده از ظرفیت سامانه تلفنی 124 می تواند مسئولان را برای ارائه خدمات مطلوب به مردم کمک کند
سلطان زاده معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت آذربایجان غربی هم در این مراسم با تقدیر از حمایت های فرماندار از مسئولین اجرایی شهرستان گفت : تلاش همه ی مسئولان در نظام اسلامی خدمت به مردم و جلب رضایت پروردگار است و امید واریم با تصمیمات خود به این هدف والا دست  یابیم .
وی افزود : تلاش می کنیم با معرفی واحد های تولیدی به بانکهای عامل جهت دریافت تسهیلات دولت را در راستای ایجاد رونق افتصادی و خروج از رکود یاری کنیم .
در ادامه این مراسم با اهداء لوح تقدیر از زحمات علیرضا شکیب رئیس قبلی اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ماکو تجلیل و یحیی کاظمی بعنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.الاثنين, نوفمبر 21, 2016  10:53 ب.ظ