نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irآموزش و اعطای تسهیلات اشتغال زایی به افراد خود معرف برای ترک می تواند مسیر را برای ریشه کنی مصرف مواد مخدر در جامعه هموار کند

چهارمین جلسه کمیسیون مبارزه با مواد مخدر شهرستان ماکو ، به ریاست فرماندار و با حضور اعضای کمیسیون در محل سالن اجتماعات فرمانداری ماکو برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، " شاهین علیزاده " در این جلسه با تقدیر از تلاش ها و زحمات نیروهای نظامی ،انتظامی و اطلاعاتی در شناسایی و انهدام باند های تهیه و توزیع مواد مخدر گفت : شناسایی و انهدام باندهای تهیه و توزیع مواد مخدر تنها بخشی از وظایف اعضای کمیسیون مبارزه با مواد مخدر است و وظیفه مهم تر آن اجتماعی کردن مبارزه با این پدیده شوم و خانمان سوز در جامعه است.
وی با تاکید بر برگزاری کلاسهای آموزشی پیشگیری از اعتیاد و مهارتهای زندگی برای کارکنان دستگاههای اجرایی ، کارگاههای تولیدی و اقشار مختلف مردم افزود : یکی از مهمترین راههای پیشگیری از ابتلا به بیماری اعتیاد و سایر معضلات اجتماعی آموزش همگانی است که باید مسئولین دستگاههای ذیربط نسبت به آماده سازی شرایط تمهیدات لازم را اتخاذ نمایند.
فرماندار ماکو با بیان اینکه حمایت از افراد خود معرف برای ترک می تواند در سایر افراد آلوده ایجاد انگیزه کند گفت : سازمان های مردم نهاد ، مراکز آموزش فنی وحرفه ای ، بهزیستی و شرکت های خدماتی و تولیدی می توانند با آموزش و اعطای تسهیلات اشتغال زایی به آنان مسیر را برای ریشه کنی این پدیده شوم در جامعه هموار سازند.
در ادامه این جلسه اعضای کمیسیون مبارزه با مواد مخدر گزارشی از آخرین اقدامات خود برای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در شهرستان ارائه دادند.الاثنين, نوفمبر 21, 2016  09:58 ب.ظ