نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.ir

سازمان های مردم نهاد ظرفیتی مناسب برای مقابله با معضلات اجتماعی

سازمان های مردم نهاد ظرفیتی مناسب برای مقابله با معضلات اجتماعی

دومین جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان ماکو بمنظور بررسی معضلات اجتماعی موجود و چگونگی استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد به ریاست محمدزاده معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار  و با حضور اعضای کارگروه در محل سالن اجتماعات فرمانداری ماکو برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، " محمدزاده " در این جلسه با تقدیر از زحمات اعضای کارگروه فرهنگی و اجتماعی بمنظور بررسی ، مقابله و ارائه راهکارهای کارشناسی در خصوص معضلات اجتماعی گفت : سازمان های مردم نهاد ظرفیتی مناسب برای مقابله با معضلات اجتماعی هستند و ما می توانیم با حمایت از این سازمان ها بر بسیاری از مشکلات غلبه کنیم.
وی با بیان اینکه تکدی گری ، ایجاد آلودگی صوتی و عدم رعایت حقوق شهروندی از جمله معضلات اجتماعی است که جامعه ما گریبانگیر آن است افزود :  ائمه جمعه و جماعات ، هیات امنای مساجد ، هیت های مذهبی ، شبکه های اجتماعی ، نشریات و خبرگزاریها میتوانند با ایجاد بستر مناسب برای آموزش و آگاهی بخشی عمومی در جامعه میزان چنین معضلات اجتماعی را به حداقل برسانند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ماکو در ادامه خاطر نشان ساخت : حاکمیت مخالف ایجاد شور و نشاط در جامعه نیست ولی بعضاً مشاهده می شود که تعدادی از شهروندان با اقدامات نامناسبی موجب سلب آرامش عمومی میشوند که عمل بسیار ناپسندی است و باید اصلاح شود.
در ادامه اعضای کارگروه فرهنگی و اجتماعی با ارائه گزارشی از آخرین اقدامات دستگاه خود پیرامون مقابله با معضلات اجتماعی نکته نظرات و پیشنهادات لازم را برای بهبود وضعیت موجود شهرستان به لحاظ مقابله با مخاطرات اجتماعی بیان نمودند.الاثنين, نوفمبر 14, 2016  10:28 ب.ظ